Ceny lotek są zależne od ich koloru oraz przeznaczenia (czy będzie to zwierzę przeznaczone do hodowli czy zwierzę domowe). Zwierzęta nie przeznaczone do hodowli są przed wydaniem kastrowane lub sterylizowane (w przypadku samic jest to implant), pomimo to cena takiej lotki będzie niższa niż tej z przeznaczeniem do rozmnażania. Wykaz przedziałów cenowych w zależności od koloru:

  • standardowa szara odmiana: 700zł – 900zł
  • mosaic: 1600zł – 2750zł
  • platinum & leucistic: 2350zł – 3500zł (cena zależna również od płci)

Pamiętaj!

Lotopałanka to zwierzę stadne, i będzie potrzebowała towarzystwa, dlatego zalecamy kupowanie lotek przynajmniej dwóch lub planowanie zakupionej lotce towarzystwa maksymalnie do trzech miesięcy od dnia zakupu. Jednak nawet jeśli ten okres samotności jest krótszy niż trzy miesiące – należy obserwować zachowanie lotki (z samotności może nie jeść, wyziębić się lub okaleczyć) i poświęcać jej dużo uwagi i czasu.

Młode styczeń – luty 2020

W wypadku tego miotu, był dość spory rozjazd – OOP datowaliśmy między drugą połową stycznia a lutego, w zależności od pary. Poniżej prezentujemy wszystkie lotki, a na końcu te, które są już wstępnie zarezerwowane (Eri oraz Sai). Wszystkie locie są już gotowe do rezerwacji oraz odbiorów w maju 🙂

Jadźtur – chłopiec, mosaic – 69% platinum or leucistic / 38% cremeino / 25% ruby leucistic
Eleusz – chłopiec, mosaic – 69% platinum or leucistic / 38% cremeino / 25% ruby leucistic
Wolt – chłopiec, leucistic – 44% cremeino / 25% albino / 25% ruby leucistic
Kido – chłopiec, leucistic – 44% cremeino / 25% albino / 25% ruby leucistic
Eri – dziewczyna, platinum – 75% leucistic / 61% cremeino
Sai – dziewczyna, platinum – 75% leucistic / 61% cremeino

Młode wrzesień 2019

Wszystkim wrześniowym maluszkom datujemy OOP (Out Of the Pouch – datę wyjścia z torby) na 15 września, podczas gdy ich wyjścia z torebek były między 12 – 15 września – ze względu jednak na tak niewielką różnicę, postanowiliśmy zaokrąglić im datę wyjścia z torebki na jednolity dzień aby mogły być dostępne do odbioru również tego samego dnia. W związku z tym odbiór lotopałanek jest możliwy od 15 grudnia. Niektóre z widocznych lotek są już zarezerwowane. Jeśli też chciałbyś zarezerwować lotopałankę, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisz do nas na facebooku.

Wydane do nowych domków

Bimkie – dziewczynka, mosaic – 69% platinum or leucistic / 38% cremeino / 25% ruby leucistic

Tia – dziewczynka, platinum – 100% leucistic / 61% cremeino or 66% leucistic / 33% cremeino

Colon – chłopiec, leucistic (na dole) – 44% cremeino / 25% albino / 25% ruby leucistic

Comma jest w dalszym ciągu w rezerwacji – jest to lotka na górze na zdjęciu z Colonem. Z wrześniowego miotu pozostały nam dwie lotki, co do których nie podjęliśmy jeszcze decyzji, czy chemy je wydawać czy zostaną u nas na stałe – Luci (leucistic na zdjęciu z Tią) oraz Flubber. Poniżej zdjęcie Flubber jak była młoda oraz obecnie 🙂 jest to ring tail mosaic – ma wyraźnie białe łapki co jest cechą wyróżniającą mosaici, biało-czarne wąsy oraz w jej przypadku, śliczny biały ogonek z ciemniejszymi okręgami na początku oraz na końcu. Jest to lotka dość spora jak na samiczkę.